Ogłoszenie

Klan Zoshiqu:

Temperatura: 46o

Pogoda: Słonecznie, na niebie widać troszkę białych chmur

Pora roku: Miuo


#1 2011-08-29 12:15:31

[GA]Matte

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 12
Punktów :   

[GA]Matte

[temat w budowie]

Kilka słów wstępu
Siemka. Mam na imię Mati (skąd nick Matte) i mam 14 lat. Założyłem te forum dość dawno i kilka razy podchodziłem do  reaktywacji mojego ciekawego pomysłu. Niestety bezskutecznie. Często z braku czasu lub poźniejszej niechęci. Mam nadzieję, że jednak tym razem mi się uda. Zdecydowałem się, że będę też pełnić funkcję Game Mastera, więc tutaj napiszę parę informacji i zasad, których trzeba będzie przestrzegać jeżeli złoży sie podanie, a ono zostanie rozpatrzone pozytywnie.

#1. Wiedza
Wymagam od każdego gracza znajomości regulaminu forum, tak samo jak zasad gry (oraz tego tematu). Jeżeli przyłapię kogoś podczas gry, że go nie zna, dostanie on FKO*, jeśli jednak przyłapię go podczas zapisu, to nie dostaje ostrzeżenia, tylko od razu zaprzeczę przyjęcia go.

FKO* - Forum Knock Out

#2. Pisownia
Oczekuję w miarę dobrej pisowni ortograficznej i interpunkcyjnej. Jeśli jesteś dyslektykiem, radzę używać Worda. Oczywiście każdemu może się czasem przytrafić jakiś jeden, lub dwa błędy i ja to rozumiem.

#3. Edytacja postów
Nie daję możliwości graczom którym odpisuję edytowania postów, zarówno jak w podaniu o przyjęcie, tak samo jak w grze.

#4. Termin
Określiłem sobie taki termin odpisów - minimalnie 1 odpisanie na 2 dni (no chyba, że jestem nieobecny).

#5. Forum Knock Out
Forumowe Knock Out'y to w pewnym sęsie żółte kartki - jeśli dostaniesz 3 Forum Knock Out'y to wylatujesz z mojej listy ludzi, którym odpisuję. Forum Knock Out można dostać za:

- nieprzeczytanie i niestosowanie sie do Regulaminu Forum, Zasad Gry, i tego tematu
- nie uzupełnianie podpisu co najmniej co tydzień (wyjątek gdy gracz jest nieobecny)
- narzekanie na mnie i na moją pracę
- dręczenie mnie tekstami typu "Odpiszesz?!?!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.typennington.pun.pl www.przelecz.pun.pl www.streetball.pun.pl www.bartaskiewzgorze.pun.pl www.medyk2004.pun.pl